Pronájem: Komerční objekt (Restaurace) Praha

Cena:
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Informace v RK
ID nemovitosti114-N05692
Datum vložení:14. května 2018
Poslední úprava:14. května 2018, v 12:48
 
Adresa: Praha
Českobrodská
Stav nemovitosti: Udržovaný v původním stavu
Užitná plocha: 281 m2
Nadzem. podlaží: 2
Energetická náročnost budovyG - mimořádně nehospodárná (?)
Budova
Pronájem: Komerční objekt (Restaurace) Praha
Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc Praha, Českobrodská: Pronájem restaurace za 0 Kč/měsíc

Popis

Exkluzivně Vám nabízíme pronájem restaurace Na Staré Poště v historickém areálu v Pražských Běchovicích. Restaurace se nachází v přízemí historické budovy Hostince na staré poště, který byl založen roku 1780 a na ploše 281m2, včetně zázemí, je možné usadit více než 100 hostů. Hlavní vchod do výčepu je přímo z hlavní ulice kde je autobusová zastávka směr Metro Černý Most, druhý vchod je přes zahrádku, která se nachází v klidném dvoře. V přízemí se dále nachází kuchyň se zázemím, velký sál, malý sál, sociální zařízení a vstup na zahrádku. V lokalitě velmi málo pohostinských zařízení (téměř žádná konkurence). Bližší informace o pronájmu restaurace sdělíme na osobní prohlídce.

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníAutobus, Vlak, MHD, Silnice
ParkováníParkoviště
Elektrický proud230 V, 400 V
KanalizaceVeřejná kanalizace
Zavedené inž. sítěTelefon,

Zakázku vyřizuje

Martin Drlička

Martin Drlička

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

RE/MAX Horizont

RE/MAX Horizont

Náchodská 778/49
Praha
19300

telefon:+420 733 149 056
mobil: +420 739 486 511
email:
www:http://www.iremax.cz/re-max-horizont

 

Cena

-

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz

DŮLEŽITÉ KONTAKTY V OKRESE PRAHA

Sádrokartonáři
732 170 521
Chcete rekonstruovat svůj byt a nebo třeba jen bytové jádro?
Truhlářství
608 032 193
Zásadní prioritou je Vaše spokojenost. Předností je profesionalita a kvalita. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.
Kamenictví
606 748 748
Příroda dala kameni tvrdost, my dáváme kameni tvar.
Pronájem Praha: reklama
TOPlist